Логін *:

Пароль *:
Пароль (підтвердження) *:

Група *:
Повне ім"я *:

E-mail адреса *:

Домашня сторінка:

ICQ номер:

Дата народження: --

Ваша стать:

Аватар (www адреса):
[ Вибрати аватар | Завантажити свій аватар ]

Ваша підпис:
- Максимум 250 символів
- BB-коди заборонені

Політика конфіденційності *:


Код безпеки *:

Загальні правила поведінки на сайті
    Почнемо з того, що на сайті спілкуються багато людей, різних і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час та й допоможе зробити сайт цікавішим і організованішим. На нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адміністраторів або Модераторів (скористайтеся Зворотнім звязком). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм. Наперед дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш портал ввічливішим і доброзичливішим.

    На сайті суворо заборонено:

- повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення

- образа і загрози в адресу відвідувачів сайту - у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу

- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять читати новини, поспілкуватися, висловити свої думки. Адміністрація порталу залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.
При порушенні правил вам може бути дане попередження. В деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторові.

    Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.