Головна » 2014 » Листопад » 6 » Тиждень фінансової грамотності
17:09
Тиждень фінансової грамотності

У колегіумі 31 жовтня відзначався Всесвітній день заощаджень. А впродовж 3 – 7 листопада у навчальному закладі було проведено Тиждень фінансової грамотності, до якого були залучені учні 10-11 класів.

Протягом тижня колегіанти розв’язували криптограми та кросворди, що давало можливість учням проявити свої знання з фінансової грамотності.

У рамках тижня фінансової грамотності одинадцятикласники на уроках економіки удосконалили свої знання щодо функцій та видів грошей у сучасному світі, проаналізували фінансову систему України та вплив різних чинників на курс національної валюти. На факультативі з основ фінансової грамотності в 10-А класі на тему «Обачлива фінансова поведінка» (вчитель Тереняк Н.В.) учні мали змогу практично розвивати навики з ведення фінансів в розумний та обачливий спосіб, ставати фінансово грамотними.

Учні 10-11 класів брали участь в конкурсі малюнків на тему «Національний банк майбутнього». Переможцями конкурсу стали учні 11-Б класу - Полуситок Д., Калашніков І. та 11-В класу - Стасюк В., ІІ місце зайняли учні 10-Б класу – Боднар М. та Гуляк Н.

Переможці нагороджені призами.

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 721 | Додав: vzaz600 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]