Головна » 2012 » Лютий » 27

"Припадаю до Тебе, мій Христе..."

Ісус Христос – єдиний Спаситель людини. Хресна дорога – це дорога спасіння. На ній ми бачимо, як Божа любов перемагає людський гріх. Здається, що немає правди на землі. Господь Ісус запевняє нас: «Я – дорога, правда і життя» (Ів. 14, 6). Однак, багато з тих, хто бачив скатованого Ісуса, увінчаного терням, засумнівався в Ньому. Одні – втекли, інші – відреклися. Та серед невірства учнів і всієї ворожої люті Христос іде, щоб перемогти зло.

Час Великого посту – це містерія Хресного шляху Ісуса Христа, яка заохочує й нас взяти свій хрест і піти за Спасителем. «Коли хтось хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною» (Мт. 16, 24).

У вечірній час, кожної середи та п’ятниці, залишмо свої домівки, візьмімо свої хрести і серед терпінь цього світу разом із терплячим Ісусом піднімаймось на вершину смерті та життя. Вмерти разом із Христом, щоб з Ним і воскреснути – це завдання посту, це справжній зміст Хресної дороги. Глибоко роздумуймо над Хресною дорогою нашого Спасителя. Прийдімо до Нього із глибокою вдячністю і прославою. Як Киринеєць і Вероніка, приймімо Христа й дозвольмо Йому жити з нами, щоб Він перемінив нас, очистив і покріпив, щоб ми могли змінювати інших. Ідімо за Ісусом, не біймось стати під Його хрестом. Погляньмо, як Марія та Йоан у скорботі стоять на Голгофі. Тоді, напевно, й ми почуємо у своїх серцях відгомін Христових слів: «Жінко, ось син твій… Ось матір твоя» (Ів. 19, 27).

Прес-центр колегіуму

Понеділок
27.02.12