Розділ Події колегіуму
30 січня у актовій залі колегіуму відбувся захід «Під Крутами пішли в безсмертя», яким було вшановано пам’ять юнаків-героїв, які загинули за Україну. Захід організували бібліотекар колегіуму Наталія Тереняк. Учасниками дійства були вчитель історії Богдан Сушириба, учні 11-х класів Дмитро Гаврилаш, Назар Зоря, Назар Дякун, Євген Гринів, Павло Бліхарський, Михайло Ніколенко та учень 8 класу Дем’ян Маложенський.
![](/_nw/3/s88260420.jpg)
Розділ Події колегіуму
Географічна освіта необхідна для розвитку відповідальних
активних громадян сьогодення і майбутнього світу.
Міжнародна хартія з географічної освіти (1995 p.)
Підтвердженням цих слів є географічний турнір, який відбувся у колегіумі 14 грудня 2016 року. В інтелектуальних змаганнях взяли участь команди «Кіліманджаро» 10-А класу, «Бучацьке Ельдорадо» 10-Б класу та «Фудзіяма» 11-х класів, які в ході активної дискусії мали можливість вирішувати прикладні питання географії нашої місцевості.
![](/_nw/3/s76348432.jpg)
Розділ Події колегіуму
В рамках проведення Дня англійської мови та Тижня географії з метою популяризації англійської мови як мови міжнародного спілкування, забезпечення інтеграції України до європейського простору та активізації до вивчення соціально-економічних, науково-технічних та культурних надбань країн світу 8 грудня 2016 року в колегіумі в 10-х класах відбувся відкритий інтегрований урок на тему «Міжнародний туризм. Travelling (Подорожі)».
![](/_nw/3/s70588870.jpg)
Розділ Події колегіуму
У Всеукраїнський тиждень права у колегіумі пройшов правознавчий брейн-ринг «Права свої знай, обов’язки не забувай!», який був підготовлений практичним психологом колегіуму. Захоплююча гра проходила між командами 10-их та 11-их класів. Під час гри учасники представляли свої команди, відповідали на запитання правознавчої бліц-розминки, вибирали із переліку права й обов’язки, спробували себе у ролі юристів і намагались дати консультацію у різних життєвих ситуаціях. Журі оголосило переможців, якими стали учні 10-их класів.
![](/_nw/3/s52107266.jpg)
Розділ Події колегіуму
1 грудня, у Міжнародний день боротьби зі СНІДом, у колегіумі відбувся виховний захід під назвою «СНІД. Чума ХХІ ст. Дороги, які ми обираємо», присвячений проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу. Участь у виховному заході взяли учні 10-их класів під керівництвом психолога колегіуму.
![](/_nw/3/s33104156.jpg)
Розділ Події колегіуму
26 листопада у Бучацькому колегіумі вшановували пам’ять священномученика Йосафата — небесного покровителя нашого навчального закладу.
![](/_nw/3/s93619012.jpg)
Розділ Події колегіуму
Вокальний ансамбль колегіуму «Цвіт нації» у складі Андрушківа Андрія, Василишина Сергія, Гаврилаша Дмитра, Дякуна Назарія, Куцинди Андрія (учнів 11-А класу), Валаха Івана, Гриніва Євгена, Дем’янчука Андрія, Дем’янчука Юрія (учнів 11-Б класу), Озарка Миколи, Сержанюка Назарія (учнів 10-А класу), Ласого Назарія, Микити Юрія (учнів 10-Б класу), Гадьо Романа (учня 9 класу) здобув перше місце у конкурсі в номінації «Патріотична пісня».
![](/_nw/3/s64587257.jpg)
Розділ Події колегіуму
Упродовж жовтня у колегіумі проходив місячник бібліотек «Книга і читання — важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».
![](/_nw/3/s98463050.jpg)
Розділ Події колегіуму
28 жовтня почались зональні змагання з міні-футболу. Команда колегіуму перемогла учнів шкіл с. Озеряни, с. Язлівець, с. Переволока з великими рахунками. Наступного тижня відбудуться фінальні змагання, на яких найсильніша команда здобуде титул чемпіона Бучацького району з міні-футболу.
Гинзула А.П., вчитель фізкультури
![](/_nw/3/s55411229.jpg)
Розділ Події колегіуму
У бібліотеці колегіуму впродовж тижня проходила презентація нової літератури «Сам на сам з новою книгою», на яку запрошені учні кожного класу та вчителі.
![](/_nw/3/s99606797.jpg)
Розділ Події колегіуму
27 жовтня відбулися зональні змагання учнів Бучацького району з волейболу. Команда колегіуму перемогла команди шкіл Жизномира, Осівців та Переволоки. Гра з командою Переволоцької ЗОШ І-ІІІ ст. була вирішальною, адже переможець отримував право виступити в цьому навчальному році у фіналі. Колегіанти перемогли в напруженому поєдинку з рахунком 2:1.
Гинзула А.П., вчитель фізкультури
Розділ Події колегіуму
У рамках Угоди про співробітництво між Луганською та Тернопільською областями за проектом «Змінимо країну разом» з метою професійного та культурного обміну 25 жовтня 2016 року в колегіумі побували Медведєва Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури Мусіївського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад «Калинка», Мусіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Міловської райради, та Давиденко Інна Петрівна, вчитель англійської мови Троїцької гімназії.
![](/_nw/3/s98846232.jpg)
Розділ Події колегіуму
25 жовтня у актовій залі колегіуму відбулася літературно-музична кав’ярня «Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!» Бажаючі мали можливість послухати поезію видатних українських поетів минулого і сьогодення.
![](/_nw/3/s07047216.jpg)
Розділ Події колегіуму
25 жовтня 2016 року відбувся інтелектуально-спортивний квест «Вірю в майбутнє твоє, Україно», в якому взяли участь учні 8-11 класів.
![](/_nw/3/s97956568.jpg)
Розділ Події колегіуму
8 жовтня 2016 року учні та вчителі колегіуму здійснили незабутню екскурсію південно-східними районами області. Одне з природних див, якими пишається Тернопільщина, — печери.
![](/_nw/3/s43462619.jpg)
Розділ Події колегіуму
13.10.2016 р. колегіанти взяли участь у районному етапі Всеукраїнських турнірів з географії та правознавства.
Розділ Події колегіуму
11.10.2016 р. в приміщенні Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата проведено предметні турніри з біології та хімії.
![](/_nw/3/s91755238.jpg)
Розділ Події колегіуму
Одним із центрів духовності нашого краю є Погоня, що розташована недалеко від Тисмениці, що на Івано-Франківщині. Це місце залишає в душі кожного, хто тут побував, незабутні враження, очищує душу і тіло водою із цілющого джерела, що славиться чудодійними властивостями, дає змогу пройти хресну дорогу, звільнитися від тягаря турбот та рутини й повернутися додому щасливим.
У Погоні, що на Івано-Франківщині, 1–2 жовтня відбулася XXІ Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність Церкви. Проща присвячена року Божого Милосердя, яке так необхідне кожному з нас, щоб навчитися творити добро, запалювати інші серця любов’ю і поширювати Христове Євангеліє у світі.
![](/_nw/3/s12906162.jpg)
Розділ Події колегіуму
![](/_nw/3/s20452270.jpg)
28 вересня 2016 року учні 8-х, 9-х та 10-х класів разом з вчителем географії Дем’янчуком Р.П., вихователями Гладун Г.І. та Крамар Г.В. здійснили екскурсію в с. Рукомиш Бучацького району.
Розділ Події колегіуму
«Дороги людські в Господа перед очима, і Він вирівнює всі стежки їхні (Прип. 5, 21)
Життя людське дається тільки раз.
І ми сьогодні, отче Іринею,
Хочемо щиро привітати Вас
Із Днем народження, із ювілеєм!
![](/_nw/3/s68073892.jpg)
![](/_nw/3/s73484427.jpg)
Розділ Події колегіуму
«Благослови нас, добрий Боже,
благослови, Пречиста Мати,
хай Ваша ласка допоможе
щасливо рік шкільний почати!»
![](/_nw/2/s52398764.jpg)
(фото, відео: д. Іпатій Ващишин, ЧСВВ)
Розділ Події колегіуму
Мудрість, шляхетність, відвага
Під таким гаслом з 13 по 17 червня у м.Теребовлі на території військово-патріотичного центру «Миротворець» відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з метою виховання у юнаків та дівчат твердих національно-політичних переконань, почуття патріотизму та національної гідності, високого рівня загальної культури, підготовки до військової служби та захисту Батьківщини.
Учасниками гри «Сокіл» стали і наші колегіанти, які вибороли перше місце на районному етапі гри. Загалом у змаганнях взяли участь понад 365 школярів, а це 38 команд з різних куточків області.
![](/_nw/2/s00064359.jpg)
![](/_nw/2/s90038495.jpg)
Розділ Події колегіуму
![](/_nw/2/s96426920.jpg)
28 травня 2016 року Божого із Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата вирушили у доросле життя наші випускники — учні 11-А та 11-Б класів.
Розділ Події колегіуму
![](/_nw/2/s86386828.jpg)
27 травня 2016 року Божого пролунав останній дзвоник для випускників Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата.
Розділ Події колегіуму
![](/_nw/2/s42726419.jpg)
14 травня 2016 року учні та вчителі колегіуму взяли участь у Всеукраїнській прощі католицьких шкіл, приуроченій Ювілейному року Божого Милосердя. Місцем паломництва стала обитель отців Василіян у Крехові Жовківського району Львівської області.
Розділ Події колегіуму
![](/_nw/2/s27131885.jpg)
Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки та Всеукраїнського благодійного фонду «Східноєвропейська гуманітарна місія» провів IХ Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».
Розділ Події колегіуму
6 травня 2016 року у колегіумі відбувся флеш моб «Червоний мак», в якому взяли участь учнівський та педагогічний колективи.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s69019898.jpg)
Розділ Події колегіуму
Впродовж квітня колегіанти облаштовували благоустрій колегіуму та взяли участь в акції "Зробимо Україну чистою разом"
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s53025560.jpg)
Розділ Події колегіуму
«Чорнобиль не має минулого часу»
Під такою назвою 27 квітня у колегіумі було проведено вечір пам’яті, присвячений тридцятій річниці від дня однієї з найтрагічніших подій в історії нашої держави — аварії на Чорнобильській АЕС.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s07531450.jpg)
Розділ Події колегіуму
Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України провів 22 квітня 2016 року ІХ Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії». Бучацький колегіум на цій олімпіаді представляли троє учнів: Явнич Юрій з 11-А класу, Бліхарський Павло і Дякун Назар з 10-А класу.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s73583512.jpg)
Розділ Події колегіуму
21 квітня 2016 року на стадіоні відбувся І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд 8-11 класів.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s79369803.jpg)
Розділ Події колегіуму
21 квітня 2016 р. у колегіумі відбувся День цивільного захисту, мета якого — вироблення вмінь грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s00135142.jpg)
Розділ Події колегіуму
20 квітня 2016 року ансамбль колегіуму у складі Павлика Андрія, Кузімчака Романа, Чамарника Харитона, учнів 11-А класу, Дякуна Назара, Гаврилаша Дмитра, Василишина Сергія, Стрілецького Андрія, учнів 10-А класу, Дем'янчука Андрія, учня 10-Б класу взяли участь у районному фестивалі-конкурсі духовної пісні "Молитва за Україну" і зайняли ІІ місце.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s84274520.jpg)
Розділ Події колегіуму
Уже стало традицією в нашому колегіумі проводити Тиждень католицького шкільництва. Цього року він тривав з 03 по 08 квітня під гаслом «Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво».
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s32642066.jpg)
Розділ Події колегіуму
У рамках проведення двомісячника правових знань та правовиховної роботи у березні 2016 році в колегіумі проведено зустрічі з доктором медицини Антуаном Лісецем з Хорватії, о. Іваном Микитюком з м. Чортків та представником правоохоронних органів Зарубайком В.М.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s52634472.jpg)
Розділ Події колегіуму
25 березня 2016 року відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Співпраця батьків і педагогічного колективу як запорука успішного формування особистості в навчально-виховному просторі».
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s65459739.jpg)
Розділ Події колегіуму
22-23 березня 2016 року в Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата організовано проведення естафети «Патріотичне читання» у рамках проекту «Я - громадянин України».
Розділ Події колегіуму
18 березня 2016 року відбулися зональні змагання з настільного тенісу.
Розділ Події колегіуму
10 березня в нашому колегіумі проведено інтелектуально-розважальну гру «Стежками Шевченкового слова».
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s12712909.jpg)
Розділ Події колегіуму
9 березня у Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата відбулася зустріч вчителів з куратором Католицьких шкіл Комісії у справах освіти і виховання УГКЦ, о. Петром Майбою, СДБ, який поділився думками щодо перспективи розвитку католицьких шкіл в Україні.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s30751325.jpg)
Розділ Події колегіуму
Уже стало доброю традицією для Бучацького колегіуму ім. святого Йосафата та Колегіуму «Знамення» із с. Зарваниці проводити спільні зустрічі — вечорниці. У неділю, 28 лютого, хлопці з Бучацького колегіуму разом із вчителями завітали до дівчат з колегіуму «Знамення».
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s73043256.jpg)
Розділ Події колегіуму
Видатна дочка нашої держави Леся Українка — символ нескореності та сили духу. Її життя — героїчна легенда, і її творила вона, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою і творячи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію. Справжня донька Прометея!
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s66069263.jpg)
Розділ Події колегіуму
З 15.02 по 19.02.2016 року проходив предметний тиждень біології та хімії.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s61775278.jpg)
Розділ Події колегіуму
23 лютого 2016р. у Бучацькому колегіумі ім. св.Йосафата відбулася презентація пам’яті новомучеників українського народу на тему: «Поклик до святості. Блаженний Василь Величковський» для вчителів основ християнської етики
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s93993087.jpg)
Розділ Події колегіуму
19 лютого 2016 року в колегіумі вшанували пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, зокрема випускника 2009 року Ігоря Костенка.
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s98826022.jpg)
Розділ Події колегіуму
15 лютого 2016 року в день святкування Стрітення Господнього відбувся фестиваль-конкурс «Проводи коляди»
![](http://buchachkolegium.at.ua/_nw/2/s10259767.jpg)
|