Головна » 2015 » Березень » 27 » Флеш-моб «Молитва за Україну»
15:13
Флеш-моб «Молитва за Україну»

20 березня 2015 року о 13 годині в усіх навчальних закладах області відбувся масовий захід — флеш-моб, зміст якого полягав у спільному виконанні твору «Молитва за Україну» на слова О. Кониського, музику М. Лисенка.

У Бучацькому колегіумі флеш-моб відбувся у храмі Чесного Хреста і розпочався з учнівського хорового виконання «Молитва за Україну» (Керівник хору Кривко М.І.) Виконання твору супроводжувалось демонстрацією слайдів духовного і патріотичного змісту.

Оскільки в 2015 році вшановується 150-річчя ювілею Митрополита Андрея Шептицького, о.-диякон Пімен (вихователь колегіуму) спільно з учнями підготував презентацію про життєвий шлях видатного релігійного діяча ХХ століття.

Захід завершився спільним читанням Молитви Андрея Шептицького «За Україну і український нарід».

Флеш-моб сприяв всебічному розвитку української ідентичності, формування в учнівської молоді почуття духовності та християнського світогляду, усвідомлення своєї відповідальності за долю народу і держави.

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 525 | Додав: Collegium | Теги: Шептицький, Флеш-моб, молитва за Україну | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]