Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Футбольні баталії
15:04
Футбольні баталії

На стадіоні ДЮСШ 25 вересня відбулися фінальні змагання з футболу. В турнірі взяли участь переможці зональних змагань: Бучацький колегіум, Переволоцька, Порохівська та Пилявська школи. Змагання проходили за коловою системою і перші матчі показали, що фаворитами турніру є учні Переволоцької школи та учні колегіуму. У першій грі колегіанти перемогли учнів Пилявської та Порохівської шкіл з однаковим рахунком 3:0. Тим часом переволоцькі футболісти обіграли Пиляву з рахунком 3:0, а Порохову — 5:0. У вирішальній грі з Переволокою колегіанти грали виключно на перемогу, оскільки у випадку нічиї, переможцями турніру стали б наші суперники. Два тайми наші футболісти провели у атаках на чужій половині поля, але на останній хвилині пропустили гол у власні ворота. Тому, у підсумку, команда колегіуму здобула друге місце у футбольному турнірі, пропустивши на перше місце футболістів з Переволоки.

Гуляк Назар, міністр спорту

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 552 | Додав: Collegium | Рейтинг: 0.0/0