Головна » 2016 » Квітень » 22 » Проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
11:52
Проведення військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

21 квітня 2016 року на стадіоні відбувся І-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед команд 8-11 класів.

Розпочалася гра з виконання державного гімну України. Заступник директора з НВР Дем’янчук Р.П. привітав конкурсантів та надихнув їх на перемогу. Заступник директора з ВР Борис Р.І. ознайомила присутніх з програмою та умовами гри, провела жеребкування та роздала учасникам маршрутні листи і командні картки.

Цьогорічна програма заходу включала такі види змагань, як стрільба з пневматичної зброї, впоряд (стройова підготовка), командна смуга перешкод: переправа через річку (яр) по колоді, транспортування «потерпілого» за допомогою жердин, подолання заболоченої ділянки по купинах, рух по-пластунськи, метання м’ячика в ціль; «Рятівник», Перетягування канату.

Команди мужньо боролися за перемогу. А оцінювали їх компетентні судді: Савченко В.І., Гинзула А.П., Зазуля В.М., які організували проведення гри.

За результатами змагань були визначені переможці. В загальному командному заліку місця розподілили таким чином:

І місце – команда 11-А класу (94 бали);

ІІ місце – команда 9 класу (88,5 балів);

ІІІ місце – команда 11-Б класу (84,5 балів);

ІV місце – команда 10-А та 10-Б класу (83,5 балів);

V місце – команда 8 класу (69,5 балів).

Найкращий результат на етапах «Стройовий впоряд», «Перетягування канату» та «Смуга перешкод» показала команда 11-А класу. На етапі «Рятівник» - команда 9 класу.

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 911 | Додав: Collegium | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]