Головна » 2016 » Березень » 10 » Інтелектуально-розважальна гра «Стежками Шевченкового слова»
10:23
Інтелектуально-розважальна гра «Стежками Шевченкового слова»

Початок весни для українців завжди знаменувався з «Шевченківськими днями». Це 9-10 березня — дати дня народження та смерті видатного українця.

Творчість Шевченка багатогранна. Митець був і глибоким ліриком, і творцем епічних поем, і видатним драматургом та різнобічно обдарованим митцем. І сьогодні його твори є надзвичайно актуальними та доречними, зважаючи на події в Україні. Неймовірна людина, неймовірний талант, неймовірний українець!

Цьогоріч відзначається 202-річчя з дня народження поета. Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря 10 березня в нашому колегіумі проведено інтелектуально-розважальну гру «Стежками Шевченкового слова», в якій взяли участь команда 9 класу (капітан — Боюк Роман), збірні команди 10 класу (капітан — Гаврилюк Михайло) та 11 класу (капітан — Сидорчук Іван).

Команди завзято змагалися за перемогу, розв’язуючи різноманітні завдання, конкурси, ребуси. Переможцем стала команда 9 класу з результатом 46 балів, ІІ місце посіла команда 11-х класів (37 балів), ІІІ місце — команда 10 класів (35 балів). Учасників нагороджено призами.

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 952 | Додав: Collegium | Теги: Шевченківські дні, Стежками Шевченкового слова, Змагання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]