Головна » 2009 » Жовтень » 15 » Освячено відреставрований хрест
10:10
Освячено відреставрований хрест

Хрест – охорона всієї вселеної,
хрест – окраса Церкви, хрест – володарів сила,
хрест – вірних опора, хрест ангелів слава і демонів
поразка. (Світильний, Молитвослов, ст. 1035.)

Хрест спасенне знамено всіх християн, саме він увінчує і прикрашає кожний храм, як знамено перемоги та засіб нашого спасіння.

З благословення о. Макарія Солюка ЧСВВ, ігумена Чесного Хреста Господнього монастиря ОО Василіян у м. Бучач,  15 липня 2009 р. Б. о. Теофіл Штурмак ЧСВВ, намісник дому, здійснив чин освячення відреставрованого хреста, призначеного  для встановлення на вершку храму Чесного Хреста Господнього.

Наступного дня майстри п. Турів Олег та п. Павелко Степан з м. Івано  – Франківськ, встановили хресне знамено перемоги на вершку храму, над святилищем, де зараз височіє цей хрест, охороняючи нас та пригадує про Христове відкупленя цілого людського роду. Також ці ж майстри провели реставраційно-ремонтні роботи, частини даху де встановлено хрест. Заплановано відремонтувати весь дах.

Цими днями розпочато реставраційно – ремонтні роботи  фасаду і даху, дзвіниці монастиря Чесного Хреста Господньго, яка як і ратуша є історичною перлиною. Сподіваємось що з Божою допомогою, за молитвами та жертвою вірних вдасться відновити Храм, дзвіницю та цілий ансамбль Бучацького монастиря ОО Василіян, який відіграв важливу роль у житті Української Греко - Католицької Церкви та  здійснив релігійно – просвітницьку місію українського народу, на території Поділля.

Складаємо щиру подяку добродіям та жертводавцям в імені о. Макарія Солюка ЧСВВ, ігумена монастиря, монашої спільноти ОО Василіян, прихожан нашого Храму Чесного Хреста Господнього. Рівночасно ми будемо пам’ятати і молитись за Вас і Ваші родини на кожній Святій Літургії «За добродіїв і жертводавців храму цього» (Слова молитви з Служби Божої).

Зараз бракує таких можновладців як Степан Потоцький воєвода брацлавський і дідич Потоку і Бучача, який не тільки запросив Василіян в Бучач для  релігійно – просвітницької місії українського народу, а також на різні способи допомагав. Саме тому сьогодні як ніколи потребуємо Вашої допомоги, щоб змогти і надалі виконувати своє служіння УГКЦ та нашому народу.

Прес служба Бучацького монастиря ОО Василіян.

Категорія: Події храму | Переглядів: 1156 | Додав: Yura(admin) | Теги: Освячення, ЧСВВ, відреставровування, Хрест | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]