Головна » 2013 » Лютий » 10 » Тиждень англійської мови
17:19
Тиждень англійської мови

З 4 по 9 лютого у стінах нашого навчального закладу пройшов тиждень англійської мови.

Вивчення англ. мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою потребує часу. Під час вивчення англ. мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у комплексі було проведено тиждень англійської мови Протягом цього часу проходили різні конкурси, презентації, в яких учні брали активну участь. Наші вихованці мали можливість дізнатись більше про англомовні країни, їхні звичаї і традиції через виставки та презентації: «Що ти знаєш про англомовні країни?», «Цікаві факти про США». Цікаво також було колегіантам прочитати факти з життя найвідомішої групи світу «Бітлз».

На завершення тижня англійської мови було проведено підсумок. Учні змогли переглянути презентації про англомовні країни (Великобританію, США, Канаду). Була проведена гра-вікторина «Найрозумніша команда», в якій взяли участь команди учнів 10-11класів. З невеликим відривом виграла команда одинадцятикласників. Порадували своїм співом Андрій та Юра Шабанови учні 11-Б класу, які виконали відомі англійські пісні "Yesterday" ("The Beatles") та "Show me the meaning of being lonely" ("Backstreet Boys").

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Good luck!!!

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 802 | Додав: jura201 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
karvackyi_yura (05.03.13 17:35)
0  
Крім прикріплення фоток, добавляйте ще їх у саму новину, буде красиво та пізнавально:)
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]