Головна » 2015 » Листопад » 6 » Тиждень інформатики
00:52
Тиждень інформатики

З 2 по 6 листопада 2015 року у колегіумі проходив предметний тиждень інформатики та інформаційних технологій. Цьогоріч увага акцентувалась на заохоченні учнів до занять програмуванням, на важливості й необхідності вивчення основ алгоритмізації та систем програмування.

На інформаційному стенді впродовж усього тижня учні колегіуму мали змогу, насамперед, дізнатись програму щоденних заходів, довідатись про цікаві та веселі факти з життя програмістів, розв’язати ребуси. У вільний від уроків час отримали можливість переглянути відеоролики та пройти своєрідний лікбез стосовно ефективної праці з прикладним програмним забезпеченням.

З понеділка до п’ятниці тривав конкурс електронних проектів.

У середу, 4 листопада, проведено позакласний захід «Coding? Easy!» («Програмування — це просто!»), під час якого колегіанти та педколектив переглянули мотивуючі відео про важливість оволодіння основами програмування, повеселились завдяки інсценізаціям програмістських «приколів», спробували свої сили у створенні нескладних програм засобами візуального редактора та вкотре мали можливість поміркувати над власним вибором у житті: «Бути виконавцем команд, чи творцем коду».

Вчителі інформатики, технологій та трудового навчання висловлюють вдячність колегіантам за участь у конкурсах, та колективу колегіуму — за надану організаційну підтримку і допомогу у проведенні заходів. При нагоді також запрошуємо наших учнів долучитись до заходів Міжнародного тижня інформатики та Години коду впродовж 7–13 грудня 2015 року.

Категорія: Події колегіуму | Переглядів: 708 | Додав: Collegium | Теги: Програмування, Тиждень інформатики, Година Коду | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]