Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 87 88 »

Географічна освіта необхідна для розвитку відповідальних
активних громадян сьогодення і майбутнього світу.

Міжнародна хартія з географічної освіти (1995 p.)

Підтвердженням цих слів є географічний турнір, який відбувся у колегіумі 14 грудня 2016 року. В інтелектуальних змаганнях взяли участь команди «Кіліманджаро» 10-А класу, «Бучацьке Ельдорадо» 10-Б класу та «Фудзіяма» 11-х класів, які в ході активної дискусії мали можливість вирішувати прикладні питання географії нашої місцевості.

П’ятниця
16.12.16

В рамках проведення Дня англійської мови та Тижня географії з метою популяризації англійської мови як мови міжнародного спілкування, забезпечення інтеграції України до європейського простору та активізації до вивчення соціально-економічних, науково-технічних та культурних надбань країн світу 8 грудня 2016 року в колегіумі в 10-х класах відбувся відкритий інтегрований урок на тему «Міжнародний туризм. Travelling (Подорожі)».

Четвер
15.12.16

У Всеукраїнський тиждень права у колегіумі пройшов правознавчий брейн-ринг «Права свої знай, обов’язки не забувай!», який був підготовлений практичним психологом колегіуму. Захоплююча гра проходила між командами 10-их та 11-их класів. Під час гри учасники представляли свої команди, відповідали на запитання правознавчої бліц-розминки, вибирали із переліку права й обов’язки, спробували себе у ролі юристів і намагались дати консультацію у різних життєвих ситуаціях. Журі оголосило переможців, якими стали учні 10-их класів.

Середа
14.12.16