Головна » Події колегіуму
« 1 2 3 4 5 »

Мандрівка країнами Закону, Права і Моралі.

Під такою назвою в 11-А класі пройшла експрес-гра на морально-правову тематику. Колегіанти розширили знання з Конституції України, демонстрували вміння будувати висловлювання публіцистичного характеру, вести дискусію, аргументувати свої судження.

  Мандрівка пройшла через відповідні зупинки на станціях: « Пункти охорони державницьких ідей», « Конституційна», «Влада» « Перехрестя думок », «Аукціон», « Кримінал», «Профілактичний». «Юридичні міні – словники». 

Учні виявили аналітичні здібності з правознавства, усвідомили юридичну відповідальність за правопорушення, давали цікаві пояснення на запропоновані кримінальні ситуації з різними ступенями вини неповнолітніх. Колегіанти прийшли до висновку, що ніхто нам не збудує держави, у якій будуть дотримуватися законів, коли самі не збудуємо. Ніхто за нас не створить націю, коли ми нею не схочемо бути.

Четвер
28.02.13


«У чому полягає сенс життя, і чи Ви його осягнули?» — одне із чисельних питань, поставлених учнями Блаженнішому Любомиру Гузару під час відвідин Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата 8 лютого 2013 р. Сучасна українська молодь втрачає духовні орієнтири. Це глибоко усвідомлює Блаженніший Любомир і, ініціюючи зустрічі з учнівськими спільнотами, прагне поділитись життєвою мудрістю та набутим досвідом, а також дати відповіді на актуальні питання сьогодення.

Прикріплення: Картинка 1

П’ятниця
08.02.13

22 січня в День Соборності України Бучацькі пластуни разом з іншими молодіжними організаціями, незважаючи на дощову погоду, створили живий ланцюг єдності від памятника Тарасу Шевченку до памятника Степану Бендері. При цьому переносили вогонь, як символ джерела життя. В 1990 році наші батьки обєднали Львів і Київ живим ланцюгом. Молодь Бучача обєдналася і в такий спосіб продемонстрували, що ми - єдина громада.

Вівторок
22.01.13

Впродовж 10–15 грудня у нашому колегіумі проведено Всеукраїнський тиждень права та історії, до якого були залучені всі колегіанти.

Субота
15.12.12

Четвер
13.12.12

 
«Пласт» — скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства. 

Неділя
09.09.12

Мати Божа! Випроси нам живу віру, палку любов і зростаючу набожність.5 травня 2012 р. відбулася 10-та ювілейна проща католицьких шкіл до Зарваницької Матері Божої.

Неділя
06.05.12

Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості

 

Під такою назвою з 22 по 23 березня 2012 року в Бучачі відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 20-річчю заснування НАПН України.

Субота
24.03.12


Всечесний отче Макарію!
 
Щиро вітаємо Вас  із днем народження!
Безмежно вдячні Вам за чуйне серце, теплоту,
за людяну і просту душу, за любов до нас.
 
Прийміть вітання наші щирі,
Хай Ваша доля розквіта,
Нехай у здоров’ї, щасті, мирі
Проходять всі Ваші літа.
Молитви Ваші хай Господь почує,
Побожний і безгрішний стане світ,
Владика кожен крок Ваш хай скерує
На многая і благая Вам літ!
 
  
                                                                                        З повагою педагогічний  колектив і учні колегіуму
Для перегляду відео перейдіть на адресу: http://youtu.be/GSHFE1zcsoc 

Субота
17.03.12

Обдарованість важливо не тільки знати, а й розвинути

18 лютого, колегіанти Жирук Владислав, Макар Михайло, Пулик Олександр та Хомко Юрій презентували свої науково - пошукові роботи на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково- дослідницьких робіт учнів - членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення МАН України і стали призерами.

Понеділок
20.02.12

Подорож до столиці України


27 січня учні колегіуму вирушили до Києва в Київський національний університет культури і мистецтв, бо там був День відкритих дверей.

П’ятниця
10.02.12

Четвер
09.02.12

Дорогий отче Макарію!

 Учні колегіуму вітають Вас з Вашими іменинами

У кожного є ангел хоронитель,

Що пише книгу нашого життя,

А ще є в небі ангел покровитель,

Що молиться про наше майбуття́.

Він був колись людиною, як ми із вами,

І серед людей, таких як ми із вами жив,

Лиш Бога він любив найбільше,

І лиш йому він вірою служив.

Беріть із нього приклад та старайтесь,

Прожити з вірою усе своє життя,

Щоби колись Господь вас міг обняти,

Й сказати: сину ти моє дитя!

На многії і благії літа!

 

Вівторок
31.01.12

Вітаємо  номінантів!        

Напередодні Нового 2012 року у колегіумі пройшло опитування колегіантів щодо визначення на першість у номінаціях: «Колегіант року», «Найрозумніший», «Найспортивніший»,  «Голос року», «Найдотепніший»,  «Найстильніший», «Найскромніший». Визначення проводилось у всіх класів анонімно. Дивіться на результати.

Понеділок
26.12.11

Йосафате, молись за нас!

     Вже стало доброю традицією кожного року 25 листопада відзначати День святого Йосафата Кунцевича, покровителя нашого колегіуму.

Неділя
27.11.11

Оголошення!

Дорогі випускники колегіуму!

Запрошуємо Вас на свято священномучиника Йосафата, яке відбудеться 25 листопада 2011 року Божого за такою програмою:

11.00 Божественна Літургія

12.30 Обід

13.30 Театралізоване дійство

15.00 Розважальна програма КВН

16.00 Презентація газети Цвіт нації

Чекаємо Вас! Будемо дуже раді, якщо Ви приїдете до нас на свято!

Якщо виникли якійсь питання пишіть на email:  buchach-kolegium@ukr.net

   

П’ятниця
25.11.11

Українська Повстанська Армія була, є і буде!


17 листопада в колегіумі відбулася зустріч з Вдовином Богданом студентом VI курсу УКУ і співробітник Центру досліджень визвольного руху. Він розповідав про УПА. Історія нескорених

Середа
16.11.11

Споконвіку було Слово і слово було Бог

9 листопада 2011р.Б. у  Бучацькому колегіумі був проведений усний журнал на тему: «Розвиток української мови від княжих часів до сьогодення»   

Четвер
10.11.11

Як Тебе не любити, Вчителю мій?

30 вересня 2011 р. Б. в Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата було проведено свято День вчителя, а також день учнівського самоврядування.

П’ятниця
30.09.11

19 вересня 2011 р. Б. о. Іриней Гумен – директор колегіуму відзначав свій ювілей. З нагоди ювілею отця привітали: о. Макарій Солюк, парафіяни храму, вчителі і учні колегіуму.


Понеділок
19.09.11